Zbog radova na održavanju na autocesti A4 u na ulazu u Zagreb već se dva tjedna stvaraju ogromne gužve.
Kolone se stvaraju od naplate postaje Sv. Helena pa sve Slavonske avenije i Mosta Ivanja Reka. Kolona je dugačka oko 30 kilometara. Od naplatnih postaja pa do centra grada vozi se otprilike sat i pol.
- Vozim se već sat vremena od Sv. Helene, a još ni do Sesveta nisam stigla, javlja nam čitateljica.
- Radovi na održavanju na autocesti A4 između 96+150 km i 97+500 km na kolniku u smjeru Zagreba. Promet se vodi jednom prometnom trakom uz ograničenje brzine od 80 km/h. Predviđeno trajanje radova je do 10.06.2025. godine. Molimo korisnike za oprez, iz...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....