Jutros oko 7:30 sati, usred prometne špice, u Ulici grada Vukovara u Zagrebu došlo je do prometne nesreće.
Kako se vidi prema fotografijama, "nastradao" je Renault Clio bordo boje na kojem se s prednje strane vidi šteta. Čini se da je u nesreći sudjelovao još jedan automobil.
Kako policija u trenutku pisanja teksta još nije stigla, nema posebne regulacije prometa, zbog čega je odmah izbio kaos. Konkretno, kolone se u Vukovarskoj ulici stvaraju, kako nam javljaju vozači, sve do Svetica!
No, to nije jedina prometna nesreća k...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....