Uoči početka Wimbledona, Novak Đoković i branitelj naslova Jannik Sinner trenirali su na terenu broj 1, što je posljednjih godina postala tradicija travnatog Grand Slama. Istovremeno su s voditeljicom razgovarali o značenju turnira, dojmovima s priprema, očekivanjima od ovogodišnjeg nastupa...
Sve se odvijalo u vrlo opuštenom tonu, a na kraju je Đoković nasmijao prisutne odgovorom na pitanje voditeljice zašto se Srbija i Italija nisu plasirale na Svjetsko prvenstvo.
- U redu, ljudi, bilo je lijepo razgovarati s vama. Sretno svim ostalim reprezentacijama - rekao je kroz smijeh, skinuo mikrofon i napustio mjesto za intervju.
Sinner mu se potom zahvalio jer ga je Đoković "spasio" odgovora na neugodno pitanje, s kojim se nerijetko susreće od talijanske blamaže u Zenici.
- Dobro je da je Novak ovdje, jer se inače uvijek priča samo o Italiji - našalio se Talijan.
Naposljetku je Đoković ipak odgovorio na pitanje. Priznao je da prati utakmice Mundijala, ali ne s jednakim žarom kao što bi to činio da je Srbija izborila plasman.











Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....