FRANCUSKA LIGA

Lyon gubi i bez Lovrena, sada je krivac Biševac

Nogometaši Lyona upisali su i treći uzastopni poraz izgubivši na gostovanju kod Reimsa 0:1 nakon čega su pali na četvrto mjesto francuskog nogometnog prvenstva.

Pitanje pobjednika je odlučio Grzegorz Krychowiak pogotkom iz kaznenog udarca u 53. minuti. Jedanaesterac je skrivio Milan Biševac koji je pritom isključen. Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren nije nastupio za Lyon.

Kiks Lyona iskoristio je St Etienne i pobjedom protiv Eviana 1:0 skočio na treće mjesto Le Championnata, posljednje koje osigurava kvalifikacije Lige prvaka. Domaćin je slavio autogolom Bertranda Laquaita u 78. minuti.

Na ljestvici vodi PSG sa 64 boda, Marseille ima 57, a St Etienne i Lyon po 53 boda.