Velika skupina maturanata, tisuće njih, okupila se na zagrebačkom Bundeku. S druženjem i opijanjem započeli su već na glavnom zagrebačkom trgu, odakle su se u povorci zaputili prema Novom Zagrebu. Na lokaciju gdje će se odvijati najveća fešta pristigli su oko 13 sati, a tamo ih je dočekao Tomislav Tomašević.
Veseli maturanti fotografirali su se i družili s gradonačelnikom. Neki su s njim htjeli napraviti selfie, dok se drugima potpisivao na majice. Mnogi su mu klicali – Gradonačelniče, volimo vas. Okupljenu družinu nije omela ni temperatura od 10 Celzijevih stupnjeva ni kiša koja pada gotovo cijeli dan.
Osim gradonačelnika, maturante će na Bundeku dočekati i zagrebač...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....