Neformalna grupa građana organizirala je danas u Sarajevu defile automobila u znak podrške otporu Irana i Palestine, piše Klix.ba.
Kolona automobila krenula je s Poligona Ilidža, a nakon toga automobili su se kretali glavnom ulicom ka Baščaršiji. Vožnja je završila na Platou Vijećnice, a na automobilima su se mogle primijetiti brojne zastave Irana i Palestine.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....