Elon Musk kaže da žali zbog nekih svojih objava o Donaldu Trumpu, prenosi Sky News. One su, kaže, otišle predaleko.
Podsjetimo, Musk je prošlog tjedna na X-u objavio niz tvitova o Trumpu. U njima je, među ostalim, izvršni direktor Tesle i Space X-a rekao da je Trumpov sveobuhvatni zakon o porezima i potrošnji ‘odvratna grozota‘.
Musk je prošlog tjedna na X-u objavio i da se predsjednik pojavljuje u dosjeima koji se odnose na Jeffreya Epsteina. Tu je objavu do nedjelje već obrisao, kao i još neke koje Trumpa optužuju za nedjela.
Bijela kuća je tada odbacila Muskove tvrdnje o Epsteinu i Trumpu.
- Ovo je nesretna epizoda s Elonove strane, jer on nije ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....