Raste zabrinutost zbog ponovnog širenja pandemije COVID-a 19 u Australiji, gdje je više od pet milijuna stanovnika Melbournea, drugog po veličini grada, naređeno da ostanu kod kuće dok Sjedinjene Države i dalje ruše rekorde u broju zaraženih.
Premda se čini da je stanje u Europi pod kontrolom, pandemija je ondje pokosila više od 200.000 ljudi, među kojima više od dvije trećine u Ujedinjenom Kraljevstvu, Italiji, Francuskoj i Španjolskoj, pokazuju podatci koje je u utorak objavila agencija France Presse.
Europa je od svih kontinenata najgore prošla u pandemiji novog koronavirusa od kojeg je u svijetu umrlo najmanje 538.418 ljudi.
Što se tiče Australije, karantena koja je ponovno uvedena u Melbourneu, na jugoistoku zemlje, gdje je u protekla 24 sata prijavljen 191 novi slučaj ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....