U Splitu je u Spinutu došlo do spektakularnog uhićenja ispred zgrade na adresi Jobova 1, kako javlja jedan od stanara, koji je sve i snimio, za Slobodnu Dalmaciju.
Izgleda da je muškarac bježao policiji, a pri uhićenju se pravdao da se preplašio, da je mislio da Hitna ide za njim pa se "sklanjao". Na kraju je ipak završio u "marici" jer to nije uspio "prodati" policajcima.
Što je pak točno skrivio, pokušali su iz Slobodne Dalmacije doznati od PU splitsko-dalmatinske, no još se čeka njihovo službeno očitovanje.
Za bjeguncem su kroz Spinut vozili dosta brzo, pod punim svjetlima i sirenom i uopće se nisu šalili, javlja čitatelj Slobodne.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....