Dvije su vijesti, koje se obje tiču zagrebačke gradske uprave, lansirane u četvrtak praktično u isto vrijeme.
Jedna je da kreće velika akcija postavljanja barijera uz žute prometne trake kako bi se normalizirao javni prijevoz.
Druga je da je otpušten gradski dužnosnik iz redova stranke Možemo! koji je službenom karticom navodno platio 936 eura za karmine, a to prikazao kao račun za poslovni ručak.
Prva nam je trebala sugerirati kako administracija Tomislava Tomaševića ozbiljno i marljivo napreduje u realizaciji programskih obećanja i da je u praksi sasvim posvećena borbi za što kvalitetniji život u metropoli.
Druga pak emitira signal da, za razliku od HDZ-a, gdje prijestupnicima obično tek USKOK zagorča život, u njihovim redovima nema milosti. (Nije doduše baš tako bilo i ...

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....