VESELJE I NEVOLJA

Osijek zabijelio prvi snijeg, ali vlasniku ovoga auta baš i nije donio zimske radosti...

Na automobil je palo stablo pod kojim je bio parkiran i oštetilo ga. Inače, na Osijek je noćas palo oko četiri centimetra snijega
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
28. lipanj 2026 15:36