Nakon tragične eksplozije u drvoprerađivačkoj tvornici DI Čazma, koja se dogodila u četvrtak oko 14.30 sati u Čazmi, preminule su i druge dvije osobe koje su helikopterom bile prevezene u zagrebačke bolnice. Najprije je na mjestu nesreće preminula 59-godišnja radnica, a tijekom noći u bolnici su ozljedama podlegli 65-godišnji muškarac i 59-godišnja žena. Ozlijeđen je i 24-godišnjak koji je prevezen u bjelovarsku bolnicu gdje su mu konstatirane lakše tjelesne ozljede.
Eksplozija se dogodila u jednom od silosa, odnosno sušara, u krugu tvornice. Na intervenciju je odmah stiglo deset vatrogasaca s četiri vatrogasna vozila, a sam požar ugašen je vrlo brzo.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....