Nova riječka gradonačelnica Iva Rinčić sa svojim zamjenicima Aleksandrom Sašom Milakovićem i Vedranom Vivodom danas je službeno preuzela vlast u gradskoj upravi, a prvi zadatak bio joj je potpisivanje Zapisnika o primopredaji izvršnih ovlasti, koji joj je uručio bivši gradonačelnik Marko Filipović.
On je istaknuo da grad ostavlja s boljim financijama nego kada ga je preuzeo, s pozitivnom bilancom i zaduženošću od samo 6 posto, što je daleko ispod zakonskog ograničenja od 20 posto.
Rinčić je rekla da su građani Rijeke jasno rekli što misle o upravljanju gradom te su se s dvije trećine glasova odlučili za promjenu.
- Od sto i jednog ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....