Dvojica hrvatskih srednjoškolaca izlupana palicama u centru Mostara, policija ulovila maskirane napadače, sve su priznali
Dvojica hrvatskih srednjoškolaca ozlijeđena su u utorak sredinom dana u fizičkom napadu u središtu Mostara, nakon čega su napadači pobjegli u većinski bošnjački dio grada, u jednom u nizu incidenata koji se u gradu na Neretvi bilježe posljednjih mjeseci.
Na petoricu mladića ispred škole koju pohađaju nasrnula su trojica maskiranih napadača koji su u rukama imali palice, izvijestili su iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije. Dvojica učenika su tom prigodom zadobila lakše ozljede, te su odvezeni u Sveučilišnu kliničku bolnicu. Jednome od mladića je slomljena ruka, dok je pokušao zaštititi glavu od udaraca teleskopskom palicom. Incident se dogodio na ulazu u šetalište ispred Stare gimnazije u središtu grada.
Nakon incidenta, maskirani napadači su pobjegli u is...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....