Što je bilo u glavi 43-godišnje vozačice dok se vozila čakovečkim ulicama i usput u razmaku od sat vremena skrivila dvije nesreće s materijalnom štetom, teško je reći. No, policija je vrlo brzo otkrila ono što je nesavjesna vozačica imala u organizmu.
Prvo je oko 7:30 na raskrižju Ulice hrvatskih branitelja i Planinarskog puta izletjela van kolnika gdje je prednjim bočnim dijelom auta udarila u prometni znak. Policijski očevid je pokazao da brzinu kretanja nije prilagodila osobinama ceste točnije raskrižju koje joj se našlo ‘na putu‘.
Vratila se na kolnik i nastavila dalje svoju rutu da bi se potom oko 8:30 na raskrižju ulica Otokara Keršovanija i dr. Ivana Novaka zabila u metalni stup javne rasvjete. Prije tog naleta se nije, kažu iz čakovečke policije, kretala sredi...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....