‘AGRESIVNI I BEŠĆUTNI‘

Dvanaestorica splitskih huligana s fantomkama napala četvoricu Poljaka, detaljno opisano što su im napravili

Sudac istrage je rekao da se iz snimke jasno vidi da su napadači bili jako agresivni i bešćutni

Policija u Splitu, arhivska fotografija

 Vojko Basic/Cropix
Sudac istrage je rekao da se iz snimke jasno vidi da su napadači bili jako agresivni i bešćutni

Zahvaljujući snimkama nadzornih kamera, splitska policija uspjela je identificirati i otkriti četvoricu od ukupno 12 članova bande koja je prije dvadesetak dana u centru Splita u Zvonimirovoj ulici oko 18.30 sati fizički napala državljanina Poljske, njegova dva prijatelja i sina, i potom ih opljačkala.

Nakon uhićenja zbog razbojništva i saslušanja na ODO-u, sudac istrage je trojicu mladića - Dina O. (29), Rina C. (26) i Albana Š. (29), svi iz Splita - po prijedlogu tužitelja poslao u istražni zatvor na Bilice zbog opasnosti od ponavljanja djela. Četvrti identificirani napadač, Dominik L. već se nekoliko dana nalazi iza rešetaka jer je uhićen zbog prometnih prekršaja, piše Slobodna Dalmacija.

Kazneno su prijavljeni jer su tog 27. svibnja u poslijepodnevnim satima na uli...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
26. lipanj 2026 16:12