Zahvaljujući snimkama nadzornih kamera, splitska policija uspjela je identificirati i otkriti četvoricu od ukupno 12 članova bande koja je prije dvadesetak dana u centru Splita u Zvonimirovoj ulici oko 18.30 sati fizički napala državljanina Poljske, njegova dva prijatelja i sina, i potom ih opljačkala.
Nakon uhićenja zbog razbojništva i saslušanja na ODO-u, sudac istrage je trojicu mladića - Dina O. (29), Rina C. (26) i Albana Š. (29), svi iz Splita - po prijedlogu tužitelja poslao u istražni zatvor na Bilice zbog opasnosti od ponavljanja djela. Četvrti identificirani napadač, Dominik L. već se nekoliko dana nalazi iza rešetaka jer je uhićen zbog prometnih prekršaja, piše Slobodna Dalmacija.
Kazneno su prijavljeni jer su tog 27. svibnja u poslijepodnevnim satima na uli...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....