Novak Đoković je otvorio svoj nastup na Roland Garrosu pobjedom protiv domaćeg predstavnika Giovannija Mpetshija Perricarda 5:7, 7:5, 6:1, 6:4. Srpski tenisač je tim slavljem osigurao plasman u drugo kolo, gdje ga čeka još jedan Francuz, Valentin Royer.
Srbin je uoči pripreme za taj meč proveo malo vremena s navijačima, a upravo se tijekom jednog takvog druženja dogodila jedna (pozitivna) scena koja je vrlo brzo postala viralna na društvenim mrežama. Naime, Đokovića su pozdravili navijači koji su stigli iz Zagreba, a on ih je odlučio pozdraviti nakon što je čuo odakle su došli zbog njega.
- Hvala vam na podršci - rekao je Đoković nakon što su ga navijači pitali je li ih čuo te mu poručili: "Nole, budi dobar, idemo po 25. titulu!"
Dodajmo i kako postoji mogućnost da tijekom francuskog Grand Slama Đoković zaigra protiv našeg predstavnika Dine Prižmića, koji ga je prije mjesec dana svladao u Rimu i tako ostvario najveću pobjedu u dosadašnjem dijelu karijere. Njih dvojica će se ponovno susresti ako slave u svojim susretima drugog kola (Splićanin igra protiv Joãa Fonsece - utorak, 11 sati).










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....