Zajec mora puhati na hladno. Nakon glasina da su Sammir i Dodo onom neprilikom “svratili” 170 kilometara u jednom smjeru do crikveničkog noćnog kluba, trener trenira i budnost. Radi toga je igrače u subotu odveo na dnevni odmor i objed u Sheraton, kamo su se vratili poslije dvoboja s Rijekom. Prespavali, otišli na trening i za ostatak nedjelje dobili slobodno.
- U ponedjeljak vježbamo dvaput, uglavnom tehničke finese, u utorak jednom, na večer.
Zajec informira da ih je u Sheratonu, odmah po svršetku izgubljenog meča, posjetio izvršni dopredsjednik:
- Zdravko Mamić je bio super zadovoljan igrom, ustvrdio je da Dinamo u dvije godine nije demonstrirao tako kvalitetnu partiju!
Rezultat je umnogome posljedica kojekakvih okolnosti. Jednom stradaš, drugom prigodom profitiraš. Zato nema panike. A takav je i Zajecov stil - izbjegava i euforiju i depresiju.
Da bi uoči presudnog euro-ispita sve bilo pod nadzorom, Dinamo će vać u ponedjeljak u karantenu. Ne u Vilu Tinu na Bukovcu, ne u Sheraton u centru Zagreba, već nekamo izvan grada. Eventualno u Čatež?
- Važemo opcije. Bitno je da se izoliramo.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....