Navigation toggle

Slavlje Rijeke 

 FACEBOOK Vigo Mavrović/HNK Rijeka
REAKCIJE POBJEDNIKA

Zlomislić: ‘Patili smo, poginuli i ostavili srce na terenu!‘ Oglasio se i drugi junak Rijeke

Rijeka je u završnic dvoboja na Cipru stigla do prednosti, no vratar upozorava da je ovo tek prvo poluvrijeme
Piše: SNObjavljeno: 19. veljača 2026. 23:20

Teo Barišić spasio je gol u početku utakmice, sjajno raspoloženi Martin Zlomislić poslije nije trebao nikakvu pomoć, a džoker s klupe Adu-Adjei u 86. minuti atraktivnim je potezom donio pobjedu. Rijeka se iz Nikozije vraća s 1:0, Omonia će morati nadoknađivati minus na Rujevici u četvrtak u uzvratu dvoboja za osminu finala Konferencijske lige.

- Bila je ovo izvrsna utakmica cijele momčadi, znali smo kada ubrzati, a kada usporiti. Zabili smo u završnici i pružili sjajnu predstavu za naše navijače. Kako sam zabio? Pokušao sam pronaći prazan prostor, šutirao petom i ušlo je. Dobio sam i jako dobru loptu od Dantasa - kazao je junak Rijeke za Arena Sport televiziju.

Oglasio se zatim Zlomislić.

- Teška utakmica za nas, odličan protivnik koji je s razlogom prvi u svojoj ligi. Dobro smo se branili, u nekim trenucima i patili, izdržali sve i pokupili nagradu u vidu pogotka u završnici. Znali smo da će oni krenuti jako pred domaćom publikom, htjeli smo ih umiriti u prvih 15 minuta, izdržali smo nalete. Poslije smo iskoristili šansu i zasluženo slavimo. Moja predstava? Kako se kaže, vratar treba pomoći u europskim utakmicama. No, moji suigrači su poginuli na terenu i ostavili srce. Šanse za prolazak u iduću fazu su nam se povećale, no ovo je tek prvo poluvrijeme. Znam da će biti puna Rujevica, uz navijačku podršku nadam se prolazu - kazao je vratar.

24. lipanj 2026 16:14