Navigation toggle

Matjaž Kek na Poljudu

 VLADIMIR DUGANDZIC/CROPIX Cropix
OSTAJE LI GARCIA?

Matjaža Keka upitali bi li došao u Hajduk: ‘Najdraže mi je bilo igrati pred punim Poljudom...‘

‘To su neka uobičajna pitanja koja su mene pratila kroz karijeru, pogotovo kad sam otišao iz Rijeke. Hajduk je klub kojeg jako poštujem‘
Piše: Slobodna DalmacijaObjavljeno: 12. ožujak 2026. 17:59

Poraz od Dinama praktički je izbacio Hajduk iz utrke za naslov, pa se odmah otvorilo pitanje ostanka Gonzala Garcije na klupi Bijelih. Odgovor na to pitanje dao je nekoliko dana nakon predsjednik Ivan Bilić rekavši kako trener ima punu podršku.

U međuvremenu Matjaž Kek, Slovenac koji je ime izgradio na klupi Rijeke, u Podcast Inkubatoru dobio je pitanje bi li došao na klupu Hajduka, prenosi Slobodna Dalmacija.

- To su neka uobičajna pitanja koja su mene pratila kroz karijeru, pogotovo kad sam otišao iz Rijeke. Hajduk je klub kojeg jako poštujem, prije svega poštujem tu energiju tribine, to sam i prije govorio da mi je najdraže bilo igrati pred punim Poljudom. Hajduk ima dobrog trenera i ne bi bilo korektno pričati nešto drugo.

image

Slovenac ima veliko poštovanje za Hajduk

KIRILL KUDRYAVTSEV Afp

Mislim da Hajduk zaslužuje više, ali da si to više mora zaslužiti predstavama na terenu i van njega. Jako ću se prikloniti ljudima koji će uspjeti tu silnu energiju sa svih strana i silnu ljubav, te odanost spojiti u jednu misao i ideju koja će Hajduk povesti na vrh hrvatskog nogometa. Nije to lako pitanje - rekao je Kek.

27. lipanj 2026 23:27