Poraz od Dinama praktički je izbacio Hajduk iz utrke za naslov, pa se odmah otvorilo pitanje ostanka Gonzala Garcije na klupi Bijelih. Odgovor na to pitanje dao je nekoliko dana nakon predsjednik Ivan Bilić rekavši kako trener ima punu podršku.
U međuvremenu Matjaž Kek, Slovenac koji je ime izgradio na klupi Rijeke, u Podcast Inkubatoru dobio je pitanje bi li došao na klupu Hajduka, prenosi Slobodna Dalmacija.
- To su neka uobičajna pitanja koja su mene pratila kroz karijeru, pogotovo kad sam otišao iz Rijeke. Hajduk je klub kojeg jako poštujem, prije svega poštujem tu energiju tribine, to sam i prije govorio da mi je najdraže bilo igrati pred punim Poljudom. Hajduk ima dobrog trenera i ne bi bilo korektno pričati nešto drugo.
Mislim da Hajduk zaslužuje više, ali da si to više mora zaslužiti predstavama na terenu i van njega. Jako ću se prikloniti ljudima koji će uspjeti tu silnu energiju sa svih strana i silnu ljubav, te odanost spojiti u jednu misao i ideju koja će Hajduk povesti na vrh hrvatskog nogometa. Nije to lako pitanje - rekao je Kek.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....