Dan prije FNC 32 priredbe u Osijeku održano je službeno vaganje boraca, a gotovo svi sudionici sutrašnjeg spektakla u Gradskom vrtu uspješno su odradili posljednju formalnost prije ulaska u kavez. Vaga je, barem u najvećem dijelu programa, prošla bez problema i potvrdila da je sve spremno za novu veliku FNC-ovu večer u Slavoniji.
Ipak, jedan detalj bacio je ozbiljnu sjenu na završnicu "fight weeka". Vladimir Šikić, Hrvat s berlinskom adresom, koji će sutra u glavnoj borbi večeri odmjeriti snage s Filipom Pejićem, nije zadovoljio ugovorenu težinu. Šikić je pao vagu za čak 4,7 kilograma, što je golemo odstupanje za meč koji je trebao biti održan u lakoj kategoriji.
Time je glavna borba večeri, barem uoči samog ulaska u kavez, dobila potpuno drugačiji kontekst. Pejić je profesionalno odradio svoj dio posla i pojavio se na vagi unutar propisanih granica, dok će Šikićev veliki promašaj zasigurno otvoriti niz pitanja, od financijskih posljedica do samog sportskog dojma uoči meča. Promašiti vagu za gotovo pet kilograma nije sitan detalj, nego ozbiljan propust, pogotovo kada se dogodi u borbi koja nosi cijelu priredbu.
Ipak, prema informacijama koje smo dobili od ljudi iz samog FNC-a, "Nitro" je prihvatio ući u kavez s osjetno težim protivnikom te će meč biti održan, a Šikić će dio svog dogovorenog honorara ipak morati prepustiti udaraču iz zagrebačke Trnave.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....