Po završetku današnje medijske konferencije posvećene FNC 32 priredbi, a koja će se ove subote održati u osječkoj dvorani Gradski vrt, uslijedilo je sučeljavanje glavnih aktera - Filipa Pejića i Vladimira Šikića.
"Nitro" i "Sunshine" prišli su jedan drugome i "strijeljali" jedan drugog pogledima nekih 20-ak sekundi, a sve pred očima čelnog čovjeka FNC-a Dražena Forgača, nakon čega su se i udarač iz zagrebačke Dubrave i njegov sunarodnjak s berlinskom adresom, okrenuli prema objektivima fotoaparata i nastavili pozirati za fotografije
Kako je to točno izgledalo, pogledajte u videzapisu koji slijedi.
Cijelu medijsku konferenciju povodom osječke FNC 32 priredbe pogledajte u nastavku.
Pejić i Šikić su se, podsjetimo, trebali boriti još početkom veljače na FNC 27 priredbi u Münchenu, no "Sunshine" se povukao zbog bolesti, a na "short notice" je upao Eduard Kexel koji je teško nokautirao "Nitra" u prvoj rundi (a potom u Ljubljani i Ivana Sičaju te postao novi prvak perolake kategorije). Trebali su se, štoviše, Pejić i Šikić boriti i puno prije toga, no to se nije dogodilo, ali putevi će im se sada ipak sresti u Osijeku.
Cijelu medijsku konferenciju povodom osječke FNC 32 priredbe pogledajte u nastavku.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....