Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Regija

‘Dolazi za**bani Peja! Nisam se dugo ovako osjećao, u borbi će biti svega i svačega!‘

Filip Pejić

 FNC
Član zagrebačkog American Top Teama vjeruje da će u svom 30. profesionalnom nastupu podsjetiti koliko opasan može biti

Filip Pejić predvodit će subotnju FNC 32 priredbu u Osijeku svojim okršajem s Vladimirom Šikićem, a upravo su udarač iz zagrebačke Trnave i njegov sunarodnjak s berlinskom adresom bili i u primarnom fokusu današnje medijske konferencije u Gradu na Dravi.

Pejić i Šikić su se, podsjetimo, trebali boriti još početkom veljače na FNC 27 priredbi u Münchenu, no "Sunshine" se povukao zbog bolesti, a na "short notice" je upao Eduard Kexel koji je teško nokautirao "Nitra" u prvoj rundi (a potom u Ljubljani i Ivana Sičaju te postao novi prvak perolake kategorije). Trebali su se, štoviše, Pejić i Šikić boriti i puno prije toga, no to se nije dogodilo, ali putevi će im se sada ipak sresti u Osijeku.

Pejić je na presici istaknuo da je, za razliku od borbe s Kexelom, sada spreman i psihički, ne samo fizički, te čvrsto vjeruje da će u Gradskom vrtu, u svom 30. profesionalnom MMA nastupu, podsjetiti koliko je opasan borac.

- Imao sam nekih svojih privatnih problema, ali ja sam taj lik koji ne odustaje, pogotovo ne odustajem od borbi. Kad su borbe dogovorene, zna se da sam ja uvijek tu, i ozlijeđen, i neozlijeđen, i ovakav, i onakav, uvijek se idem borit. Ono što je bitno konkretno za ovu borbu jest da Peja dolazi spreman psihički i fizički, u fullu, nisam se već dugo ovako osjećao - rekao je 33-godišnji Zagrepčanin pa odgovorio na pitanje kakvog ga možemo očekivat:

- Kad je Pejiću sve dobro u životu, kad je sve mirno oko njega i kad je s djecom sve u redu, onda možete očekivati za**banog Peju. A to se upravo sada događa tako da dolazi za**bani Peja.

Dotaknuo se istaknuti član zagrebačkog American Top Teama i svog protivnika, kao i potencijalnog bonusa.

- Vlado se voli svugdje boriti, kao i ja. Smatram da je to dobro izabrana borba i da će tu biti svega i svačega - rekao je "Nitro" pa zaključno otkrio hoće li potencijalni bonusi utjecati na njegov pristup borbi: - U KSW-u sam "skinuo" četiri ili pet bonusa, zna se da sam ja "bonus hunter".

Cijelu medijsku konferenciju povodom osječke FNC 32 priredbe pogledajte u nastavku.

18. lipanj 2026 22:52