CIJENI GA, ALI...

Pljeskanjem sam ih htio podići i motivirati za posljednjih nekoliko minuta utakmice. Važno je ne predavati se do posljednjeg zvižduka - objasnio je Zlatan

Švedski nogometaš Zlatan Ibrahimović demantirao je da je pljeskao Cristianu Ronaldu nakon što je ovaj postigao hat-trick za Portugal u uzvratnoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo…

Podsjećamo, Portugalci su najprije kod kuće slavili s 1-0, dakako pogotkom Ronalda, da bi i u uzvratu u Švedskoj došli do pobjede (3-2) uz još jedan bljesak napadača Real Madrida. Nakon što je postigao treći gol kamere su uhvatile Ibrahimovića kako plješće. Mnogi su to okarakterizirali kao fair-play potez napadača PSG-a prema najboljem igraču suparničke momčad, ali Ibrahimović na to odmahuje rukom.

- Jesam li pljeskao Ronaldu? Ne, samo sam ohrabrivao svoje suigrače. Pljeskanjem sam ih htio podići i motivirati za posljednjih nekoliko minuta utakmice. Važno je ne predavati se do posljednjeg zvižduka jer se uvijek mogu dogoditi neočekivane stvari - objasnio je Ibrahimović za Gazzettu dello Sport.

07. listopad 2024 00:26