MARKO ŠAPIT

Totalni antiklimaks: Hrvatski komentator slomio se pred kamerama, HRT objavio reakciju odmah nakon talijanskog gola...

Već smo bili u nokaut fazi. A onda je poentirao Mattia Zaccagni...

Reakcija Marka Šapita

/Screenshot Fb

U trećem kolu skupine B Europskog prvenstva Hrvatska i Italija odigrale su 1:1. Hrvatska je povela golom Luke Modrića u 54. minuti. Samo minutu prije našem je kapetanu talijanski vratar Gianluigi Donnarumma obranio kazneni udarac. U dramatičnoj završnici Talijani su golom Mattije Zaccagnija iščupali remi golom u 98. minuti.

U drugoj utakmici naše grupe Španjolska je savladala Albaniju s 1:0 i čvrsto zauzela vrh skupine s maksimalnim brojem bodova. Druga Italija, s četiri boda, ide u osminu finala, a Hrvatska još ima matematičke šanse biti jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe koje će se probiti u nokaut-fazu.

Netom nakon susreta Hrvatske i Italije HRT je objavio neprepričljivu reakciju komentatora Marka Šapita nakon gola Hrvatske, a potom i Italije u zadnjim sekundama utakmice. Potpuni antiklimaks dok se još samo sitno brojala do kraja.