BORBA ZA VRH

Sevilla teškom mukom do pobjede nad Almerijom

Almeria nije bila posve pasivna u ovom ogledu, te je imala svoje prilike, ali u konačnici je Sevilla ostavila bolji dojam i zasluženo pobijedila s vrijednih 1-0 i tako osvojila bitne bodove
 Reuters

Nakon četiri prvenstvena poraza u nizu napokon su pobjedu ugledali nogometaši Seville. Na domaćem su terenu, u ogledu 19. kola Primere, pobijedili Almeriju 1-0.

Sve je bilo riješeno već u 9. minuti kada je Alvaro Negredo zabio jedini pogodak na utakmici i time donio svojoj momčadi tri boda. Zanimljivo da je Negredo dvije sezone (2007/08 i 2008/09) proveo baš u dresu Almerije.

Utakmica je zanimljiva i zbog toga što je posljednjih osam minuta ogleda odigrao Brazilac Luis Fabiano, najbolji strijelac Seville, nakon duže pauze uzrokovane ozljedom.

Almeria nije bila posve pasivna u ovom ogledu, te je imala svoje prilike, ali u konačnici je Sevilla ostavila bolji dojam i zasluženo pobijedila, deveti put ove sezone u Primeri.