NIŠTA OD TITULE?

REZIGNIRANI MOURINHO: 'Iskustvo me uči da nakon ovakvih poraza više nema šansi za naslov'

Chelsea više nema šanse osvojiti naslov engleskog prvaka, kazao je trener Chelsea Jose Mourinho nakon šokantnog poraza kod Crystal Palacea u subotu.

Chelsea je izgubio s 0-1 autogolom Johna Terrya u 52. minuti, a iako je londonska momčad i dalje prva na ljestvici, Mourinho je izjavio kako je za Chelsea utrka za prvaka gotova.

"Sada previše ovisimo o drugim rezultatima, a to nikad nije dobro. Znam da je matematički moguće da budemo prvi, ali me me iskustvo uči da se s ovakvim porazima, kao što se nama dogodilo danas, ne postaje prvakom", kazao je Mourinho.

Chelsea ima bod više od Liverpoola, dok Manchester City ima tri boda manje, ali i tri utakmice manje od Chelseaja.

29. rujan 2024 15:28