NASTAVLJA NIZ

Novi pogodak Ivana Perišića za Brugge

Club Bruges' Ivan Perisic celebrates after winning against Partizan Belgrade during their Europa League soccer match at the Jan Breydel stadium in Bruges October 22, 2009. REUTERS/Francois Lenoir (BELGIUM SPORT SOCCER)
 FRANCOIS LENOIR

Nogometaši Club Bruggea pobijedili su Westerlo na svom stadionu 2-1 u subotnjem srazu 24. kola belgijskog prvenstva. Vodeći je gol na utakmici u 14. minuti zabio Ivan Perišić (21).

Mladi hrvatski reprezentativac pogodio je lijepo na ubacivanje Geraertsa, otvorivši utakmicu svojim petim ovosezonskim pogotkom. Gosti su u 53. minuti uspjeli izjednačiti preko Jakovenka, da bi konačnih 2-1 za domaće postavio Joseph Akpala u 87. minuti.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu. U 41. je minuti zaradio žuti karton.

Slavio je u subotu i drugi klub iz Brugesa, Cercle. Njegovi su igrači na gostovanju pobijedili Mechelen također 2-1.