FRANCUSKA LIGA

Monaco bez ozlijeđenog Subašića slavio kod Rennesa

Neposredno prije susreta objavljeno je da je Subašić ozlijedio cjevanicu noge i da neće konkurirati za sastav Claudia Ranierija

U sklopu 33. kola prve francuske nogometne lige Monaco je kao gost slavio kod Rennesa sa 1:0, a u toj pobjedi nije bilo našeg reprezentativnog vratara Danijela Subašića .Neposredno prije susreta objavljeno je da je Subašić ozlijedio cjevanicu noge i da neće konkurirati za sastav Claudia Ranierija. Njegovo je mjesto među vratnicama zauzeo Argentinac Sergio Romero, koji je sjajno odradio taj posao. Monaco je tri vrlo vrijedna boda u borbi za drugo mjesto s Lilleom upisao pogotkom Emmanuela Rivierea.

Remi 1:1 je kao gost upisao Bordeaux, kojeg je ugostio fenjeraš Ajaccio. Pogodak za goste, koji se činio da će biti vrijedan tri boda, postigao je Jussie u 62. minuti, a asistent za isti bio mu je potencijalni budući hrvatski reprezentativac Gregory Sertić. Bod domaćinu ostavio je Mehdi Mostefa pet minuta prije kraja.

Rezultati subotnjih utakmica 33. kola prvenstva Francuske: Lille - Valenciennes 1:0 (Origi 70), Ajaccio - Bordeaux 1:1 (Mostefa 85 / Jussie 62), Evian - Bastia 2:1 (Benezet 35, Wass 57 / Raspentino 30), Nice - Lorient 1:2 (Kolodziejczak 30 / Sunu 19, Aboubakar 90), Rennes - Monaco 0:1 (Riviere 55), Sochaux - Toulouse 2:0 (Ayew 15, Contout 49).

Redoslijed: PSG 79 (-1), Monaco 69, Lille 63, St. Etienne 55...

22. rujan 2024 07:42