POBJEDA KRALJEVA

FOTO, VIDEO: GRANADA - REAL M. 0:1 MODRIĆ ODIGRAO CIJELU UTAKMICU U TEŠKOM SLAVLJU REALA Benzema jedini strijelac

U posljednjem susretu 2. kola nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je u gostima pobijedio Granadu sa 1-0 pogotkom Karima Benzeme u 10. minuti. Kraljevski klub je nakon mučenja u 1. kolu doma s Betisom i pobjede (2-1) kasnim pogotkom Isca jedva pobijedio i u Granadi. Domaćima u 85. minuti nije dosuđen 11-erac kad je Casemiro sapleo Buonanottea. Tako je odlučujući bio pogodak Benzeme iz 10. minute na asistenciju Ronalda, zanimljivo, Francuz si je preko vikenda napravio frizuru koja baca na Cristianovu...

Casemiro skrivio 11-erac

Naš reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta u sredini terena, ali više od sata mu je partner na položaju stražnjeg veznog bio Isco, jer Carlo Ancelotti je startao bez klasičnog defenzivnog veznog, s Özilom i Di Maríjom kao polušpicama.

U 64. minuti je trener Madriđana uveo Casemira umjesto Özila, a Isco je pomaknut na srednju polušpicu, no baš je taj Casemiro mogao postati tragičar da je dosuđen 11-erac. Ovako je ostalo 0-1...

GRANADA - REAL MADRID 0:1 (Benzema 10')

GRANADA: Roberto - Nyom, Diakhate, Mainz, Angulo - Iturra, Yebda - Piti, Brahimi, Benitez - Al Arabi.

REAL MADRID: López - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Isco, Modrić - Ronaldo, Di Maria, Özil - Benzema.

KRAJ UTAKMICE

83. minuta - Buonanottea je u kaznenom prostoru srušio Casemiro, ali sudac nije pokazao na bijelu točku

73. minuta - Piti je pucao iz velike daljine, ali López lakoćom zaustavlja njegov pokušaj

66. minuta - Benzema je imao odličnu priliku povećati vodstvo Reala, ali njegov udarac otišao je pored gola

58. minuta - Özil je dodao za Ronalda, čiji je udarac u konačnici završio u bloku

50. minuta - Ronaldo je pokušao iz voleja, ali to je bio slab udarac

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

37. minuta - U razmaku od samo dvije minute Pepe i Marcelo zaradili su žute kartone

25. minuta - Benzema je propustio Arbeloin centaršut za Ronalda, koji u završnici nije uspio uputiti udarac prema vratima Granade

18. minuta - Granada je imala odličnu priliku preko Al Arabija koji je izašao sam pred Lopeza, ali vratar Reala brani njegov pokušaj

15. minuta - Özil je postigao pogodak, ali sudac je ranio podigao zaustavicu i signalizirao zaleđe

GOOL 10. minuta - Benzema je doveo goste iz Madrida u vodstvo!

5. minuta - Di Maria je dao odličnu lotpu za Benzemu koji je pokušao lobati vratara, ali na nesreću po Kraljeve lopta je otišla iznad grede

Angel Di Maria slides the ball in for Karim Benzema who lobs it over the goalkeeper but out for a goal kick.

4. minuta - Benitez je poslao loptu u šesnaesterac iz kornera, ali Lopez ju je uspio udaljiti od vratiju Reala

1. minuta - Utakmica je počela!

27. rujan 2024 04:15