Među onima koji su slavili važnu pobjedu hrvatske reprezentacije protiv Paname bio je i premijer Andrej Plenković. On je jučer stigao na utakmicu u Torontu koja je završila rezultatom 1:0, a nakon toga je uputio i poruku Vatrenima.
Nakon utakmice hrvatski dio tribina slavio je pobjedu, a posebno joj se razveselio i pjevač Mladen Grdović, koji je uzbuđeno dijelio sadržaj na društvenim mrežama. Tako je podijelio i video u kojem je ispod lože pokušavao doći do premijera, a Plenković, kada ga je vidio, iznimno se razveselio.
FOTO Pogledajte reakciju Plenkovića s tribina nakon pobjede Vatrenih. Šušnjar i Glavina u euforiji
Došao je do njega s osmijehom na licu, pružili su si ruke i čestitali na pobjedi, a potom su i započeli kratki razgovor.
Prije nekoliko dana Grdović je, nakon odrađenih koncerata, obavijestio fanove da putuje u Kanadu kako bi podržao Vatrene na utakmici s Panamom.
Pjevač je, otkako je sletio u Kanadu, dijelio sadržaj na društvenim mrežama, a s njim je video snimio i naš poznati influencer Kristijan Iličić. Nakon utakmice kamere su ga snimile kako napušta stadion, a on je na svom Facebooku napisao: "Dragi moji, i meni dođu suze".
Evo na koga sve može Hrvatska ako prođe! I treće mjesto ima velike prednosti...
Plenkovića su, s druge strane, također kamere snimile u euforiji pobjede. "Iskustvo, ustrajnost, pobjeda — čestitke Vatrenima na osvajanju tri važna boda večeras u Torontu. Želimo vam puno uspjeha i sreće u završnoj utakmici skupine i prolaz u iduću fazu Svjetskog nogometnog prvenstva", napisao je premijer na platformi X nakon utakmice.
Njemu su se pridružili ministar turizma i sporta Tonči Glavina i ministar gospodarstva Ante Šušnjar.
Vatreni posljednju utakmicu u skupinama igraju u subotu protiv Gane u 23 sata po našem vremenu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....