Ana Radišić sinoć je velikim slavljem u zagrebačkom HNK obilježila pet godina svog podcasta "Putem oblaka". Bila je to vrlo nekonvencionalna proslava jer je za razliku od klasičnih događanja na velikoj sceni, večer je bila koncipirana kao potpuno režirani doživljaj koji je obuhvatio svaki kutak ove impozantne kulturne institucije u što je bila uključena i sama publika.
"Željela sam da se publika osjeti jednako važnom kao i moji gosti. HNK smo iskoristili do posljednjeg detalja. Svaki korak, svjetlo i kadar promišljeni su i izrežirani tako da ispričaju moju osobnu, ali i zajedničku priču moje publike i mene. Sve ono što sam godinama učila kroz televiziju, kreativnu produkciju i autorstvo je utkano u ovu večer. Ovo je bilo moje hvala publici koja me toliko godina prati", objas...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....