Legendarni glazbenik Siniša Vuco bio je ekskluzivni gost posljednje ovosezonske epizode emisije "Special Happy Show" na Happy FM-u. Voditelju Dini Termanu je bez zadrške pričao o brojnim temama, od egzistencije u Venezueli, ljubavi prema janjetini i heavy metalu, pa sve do Guinnessovog rekorda.
"Putujem ovih dana u London jer žele uživo vidjeti čovjeka koji je oborio rekord. Otpjevao sam najduži ton u povijesti. Za jednu trećinu sam nadmašio rekord. To je moja osobna pobjeda i satisfakcija. Ali to ne znači da ću sad pljuvati po onima koji pjevaju kratke note. Svak‘ ima svoje mjesto pod suncem", poručuje Vuco.
A već u kolovozu vraća se u Venezuelu, u kojoj ima dva stana, a početkom sljedeće godine bi mu u posjetu mogle doći kći i unuka.
"Dok sam još u snazi, dobro je, ča...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....