Drugi dan 17. izdanja Inmusic festivala obilježio je veću žanrovsku (ali i geografsku) raznolikost i još više opravdao sentiment kolege Aleksandra Dragaša kada je u osvrtu na prvi dan ovogodišnjeg izdanja napisao kako je održavanje Inmusica imperativ za ugled Zagreba kao srednjoeuropske metropole.
Bilo je ovdje svega, od nigerijskih socijalista preko korejskih punkerica, američkih indie diva i britanskih (tehno)rokera. Namjerno navodim zemlje odakle dolaze izvođači kako bih dočarao koliko je ovaj festival bitan za stavljanje Zagreba na svjetsku koncertnu kartu.
Smatram kako je upravo raznovrsnost bila razlog punoj livadi ispred glavne pozornice, nešto što jučer nije bio slučaj kada se činilo kao da je publika za vrijeme fenomenalnog nastupa Aira ostala bez interesa.
Drugi ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....