PATRICK T. FALLON Afp
ZVUČI NEVJEROJATNO

Kakva bizarnost: Jeste li primijetili što se dogodilo prije baš svakog gola Hrvatske protiv Kanade!?

Jedan zanimljiv, ali i bizaran detalj upada u oko na utakmici Hrvatske i Kanade na SP-u u Kataru
Piše: SNObjavljeno: 27. studeni 2022. 23:04

Hrvatska je Kanadu pobijedila sa 4:1, uz dva gola Andreja Kramarića i jednim Marka Livaje i Lovre Majera. Ono što je zanimljivo je u svakoj od četiri akcije u kojima je Hrvatska poentirala lopta u ključnom trenutku prolazila kroz noge nekom kanadskog igraču!

Kod prvog gola Hrvatske u 36. minuti Perišić je proturio loptu kroz noge Johnstonu prilikom asista za Kramarića, da bi osam minuta kasnije Juranović progurao loptu kroz noge Vitoriji prije nego što je ona došla do Livaje, koji ju je potom zakucao za 2:1 vodstvo.

Tuneli Kanađanima u utakmici protiv Hrvatske

SCREENSHOT: FACEBOOK

Kod drugog gola Kramarića na susretu, a trećeg Hrvatske, Andrejev udarac ljevicom je prošao kroz noge Hutchinsonu, dok je kod posljednjeg gola Majera u četvrtoj minuti nadoknade lopta kroz noge na centru igrališta prošla Milleru. Kasnije je Oršić dodao Majeru za pogodak.

Dakle, rijetko viđene situacije, uoči sva četiri gola Hrvatske protiv Kanade dogodili su se ‘tuneli‘!

25. travanj 2024 01:31