ESTETSKA RECENZIJA

Realova zvijezda nije impresionirana Allianz Arenom: ‘Stadion izgleda kao velika guma‘

Posjet stadionu u Münchenu bio je premijerni za mnoge igrače Reala
Piše: SNObjavljeno: 01. svibanj 2024. 10:32

Prva polufinalna utakmica Bayerna i Reala na Allianz Areni završila je rezultatom 2:2 te su sve karte na stolu za uzvrat u srijedu na Santiago Bernabeuu. Posjet stadionu u Münchenu bio je premijerni za mnoge igrače Reala, a neki su se uspjeli i našaliti.

Prema navodima Defensa Centrala, Vinicius je ranije došao na stadion u svojevrsnu izvidnicu te ga kultni dom bavarskog kluba baš i nije impresionirao.

- Ovaj stadion izgleda kao velika guma - primijetio je.

Ipak, očito je da mu dobro ide na tom travnjaku jer je postigao dva pogotka za Madriđane i bio najbolji pojedinac Kraljevskog kluba. Prvi gol zabio je u 24. minuti za vodstvo na fantastično dodavanje Tonija Kroosa u prostor, o čemu smo detaljnije pisali OVDJE. Drugi pogodak pao je u 83. minuti iz kaznenog udarca za konačnih 2:2.

Kao što smo već i spomenuli, uzvratna utakmica na rasporedu je iduću srijedu na Santiago Bernabeuu u 21.00.

01. svibanj 2024 10:32