ZELJKO HAJDINJAK Cropix
NEOBRANJIVO

Štefulj je bio stijelac pogotka u četvrtoj minuti utakmice
Piše: SNObjavljeno: 19. svibanj 2024. 13:13

Utakmica 35. kola HNL-a između Slaven Belupa i Dinama završila je 3:2 pobjedom gostujućeg sastava. Unatoč na kraju izborenoj pobjedi, utakmica nije krenula u dobrom smjeru za modri sastav, koji je ostao šokiran ranim pogotkom Daniela Štefulja u četvrtoj minuti utakmice.

Bio je to izrazito neobičan i rijetko viđen pogodak. Lijevi bočni Farmaceuta primio je loptu na velikoj udaljenosti od Dinamovog gola, nakon čega je pokušao iznenaditi obranu brzim ubačajem u sredinu. Nije uspio u svojoj prvobitnoj namjeri, ali je zato na prepad uhvatio Dinamovog vratara Danijela Zagorca, koji je mogao samo gledati dok lopta neobranjivo leti u sam kut njegovog gola.

Sve utakmice SuperSport HNL-a možete gledati samo na MAXSport kanalu

Dinamo je na ovaj pogodak odgovorio u drugom poluvremenu, kada je za 1:1 u 48. minuti izjednačio Brodić. Gosti su kasnije poveli golom Kulenovića, dok je s druge strane Jagušić ponovno poravnao rezultat. Pobjedu je za Dinamo osigurao Luka Vrbančić pogotkom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

19. svibanj 2024 13:14