Lovro Zvonarek

MICHAELA STACHE/AFP/PROFIMEDIA
VELIKI TRENUTAK

Bavarci su slavili protiv Wolfsburga s 2:0, a cijelu utakmicu za goste odigrao je Lovro Majer
Piše: SNObjavljeno: 12. svibanj 2024. 17:40

Četiri minute bile su potrebne Lovri Zvonareku za prvijenac u dresu Bayerna! Mladi hrvatski nogometaš, koji je prije četiri dana proslavio 19. rođendan, u nedjeljnoj utakmici protiv Wolfsburga prvi put našao se u udarnoj postavi bavarskog velikana, a odmah na početku utakmice osigurao si je najljepši poklon za nedavni rođendan i zabio prvi gol na utakmici u pobjedi Bayerna 2:0.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Talentirani ofenzivac stigao je u Njemačku u ljeto 2022. iz Slaven Belupa za 1,8 milijuna eura, a premijerni pogodak za Bayern, u četvrtom službenom nastupu, jasan je znak da je na pravom putu prema velikoj karijeri.

Detaljnija statistika: Sofascore

Za gostujuću momčad cijeli susret odigrao je Lovro Majer, a Zvonarek je na terenu bio do 90. minute, kada je umjesto njegau igru ušao Jonathan Asp Jensen, Danac koji je u siječnju napunio 18 godina.

12. svibanj 2024 19:28